Klienci o nas

Subskrypcję Naukowej Akademickiej Sieciowej Biblioteki Internetowej wydawnictwa Helion rozpoczęliśmy w grudniu 2014 roku wykupując dla naszych Czytelników dostęp do 129 publikacji z takich dziedzin jak Informatyka, Biznes i Ekonomia, Programowanie oraz Psychologia. 
 
Wypożyczalnia e-booków od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród studentów i pracowników naszej Uczelni. W kilka miesięcy po uruchomieniu NASBI liczba stałych Użytkowników korzystających z platformy osiągnęła ponad 230 osób. W tym czasie zwiększyliśmy również - o kilkanaście tytułów - subskrybowaną kolekcję.  
 
Nasi Czytelnicy korzystają z e-książek zamieszczonych w NASBI zarówno z komputerów sieci uczelnianej (w czytelniach i wypożyczalniach Centrum i jego oddziałów, a także w Strefie Otwartej Nauki w Bibliotechu) jak i z domowych po zarejestrowaniu się na platformie za pomocą jednorazowego kodu otrzymanego od bibliotekarza administrującego bazą.
 
NASBI to nowa pozycja na polskim rynku platform książek elektronicznych. O jej wysokiej wartości decydują nie tylko zasoby złożone w większości z publikacji Helionu, ale również atrakcyjna cena (koszt zakupu tytułu elektronicznego odpowiada kosztowi zakupu tego samego tytułu w wersji drukowanej), przejrzysty i przyjazny Użytkownikowi interfejs (jak dotąd nie spotkaliśmy się z negatywną opinią na temat obsługi bazy) oraz wsparcie techniczne producenta.
 
Jako Centrum jesteśmy zadowoleni zarówno ze współpracy z wydawnictwem Helion jak i z samego produktu.
Data utworzenia: 2015-07-24 12:42:41
Autor: Politechnika Wrocławska